Life Changing Program - pro Vaše životní změny

30.03.2021

V životě přicházejí chvíle, kdy cítíme, že potřebujeme změnu. Potřebujeme se zastavit a lépe vnímat sami sebe, abychom věděli, na co se zaměřit, ujasnili si, kam svůj život toužíme posunout. Zároveň potřebujeme pochopit, co z naší minulosti nás drží zpátky a překonat to, změnit staré zaběhnuté vzorce a najít svou vnitřní sílu, abychom změnou dokázali projít. 


 • ujasnění nového záměru - nastavte si jasné kontury Vašeho nového života
 • zmapování a odstranění omezení, které by dosažení změny stály v cestě
 • využití síly vědomé i podvědomé mysli pro Váš pokrok
 • podpora změn v běžném každodenním životě
 • nastartování změn - svůj "vlak" rozjedete a budete vědět, co dělat, aby se opět nezastavil

Ať už jde o změny ve vztazích, v kariéře, když přemýšlíme, kde a jak chceme žít, když chceme lépe vnímat, co nás naplňuje a dělá šťastnými nebo chceme umět lépe podporovat své blízké...

Každá taková změna souvisí s naší vnitřní změnou. Všechny souvisí s našimi hluboce uloženými programy a modely. Jejich změna zajistí, že udržíme nový směr, že naše životní změny budou trvalé.

Potřebujeme také podpůrné techniky, které nám pomohou v každodenním všedním životě, abychom po čase opět nesklouzli do starých vyježděných kolejí.

Prací na úrovni vědomí a podvědomí můžete celý proces velmi zefektivnit. Nejenže odstraníte překážky, které Vám v dosažení změny brání, ale také využijete síly podvědomé mysli v její realizaci. Ukotvení změny na podvědomé úrovni spolu s podporou změny na úrovni vědomí Vám přinese její snadnější naplnění. Naučíte se také využívat podvědomí pro dosahování svých záměrů.

Life Changing Program je Váš čas na změnu a podpora na úrovni vědomé i podvědomé mysli.

Pomohou Vám ujasnit si, na co se chcete zaměřit a jaká Vaše podvědomá omezení Vás drží zpátky. Budete mít dostatek času vnímat, kam chcete směřovat a dostatek nástrojů, abyste svou změnu dokázali realizovat.


Life Changing Program oceníte například pokud:

 • se nacházíte na "životní křižovatce"
 • chcete změnit své partnerské vztahy - ať už současný vztah nebo hledáte nového partnera
 • odrostly vám děti, máte více času a hledáte více naplnění
 • přemýšlíte nad dalším zaměřením v pracovní kariéře nebo váháte ohledně profesního uplatnění
 • jste po rozchodu, rozvodu a přemýšlíte, jak v životě dál
 • vše ve vašem životě je ok, ale vy víte, že byste si život mohli více užívat

Celý postup je efektivnější, když se vyhradíte čas skutečně jenom sami na sebe. Proto Vám doporučuji odjet ze svého běžného prostředí a od každodenních činností.

Přijeďte na 2, 5 dne za mnou do Českého Krumlova a věnujte se sami sobě. Podpořím Vás tím nejlepším způsobem, jaký bude možný.

Nádherné prostředí města na břehu Vltavy Vás k zastavení, nadhledu i ukotvení nového směru bude jenom zvát.

Rozhodněte se pro změnu, ubytujte se v příjemném penzionu v centru města a zbytek již zvládneme spolu, ráda Vám pomohu.

Rozsah programu: 2, 5 dne

Cena: 18 000,- Kč

Pozn: cena zahrnuje pouze mou službu lektorky s využitím techniky Energy Streaming, další výdaje (doprava, ubytování, strava apod.) nejsou v ceně zahrnuty.

Letní termíny čekají na vás, rezervujte si ten svůj.

Pokud si nejste jistí, že je Life Changing Program pro vás to pravé, domluvte si se mnou nezávaznou konzultaci v rozsahu 45 minut zdarma a zjistěte, co pro vás

Vaše údaje jsou v bezpečí!

Všechny vámi poskytnuté údaje budou použity pouze pro naši vzájemnou komunikaci, nikam dále je nepředám ani vám nebudu bez vašeho souhlasu posílat další nabídky .