O mně

Měla jsem brzo děti, svého prvního syna jsem čekala v 19 letech. Ondra byl silnou osobností od malička. Výchovné způsoby převzaté z mé původní rodiny na něj nefungovaly, začala jsem díky němu hledat jiné možnosti.

V jednadvaceti letech jsem se zapojila do podnikání svého manžela a krátce na to čekala dceru. Potřebovala jsem vést tým spolupracovníků a nebyla sama se sebou spokojená. Bývala jsem bezradná, nejistá sama sebou, podrážděná, reagovala přehnaně a ne příliš mile... Chtěla jsem se zlepšovat.

I v našem manželství jsem cítila obrovské limity, chtěla jsem být lepší partnerkou, manželkou, mámou i dokázat lépe jednat se spolupracovníky, zákazníky i dodavateli. Začala jsem hledat možnosti, jak lépe pracovat sama se sebou. V oblasti rozvoje osobnosti jsem vyzkoušela řadu metod.

Až setkání s technikou Energy Streaming mi přineslo zásadní změny, bylo možné jich dosahovat rychle, byla jsem schopna pracovat sama se sebou, používat jednoduché postupy, které jsem mohla využívat každodenně a sama, bez závislosti na lektorovi. Vyhovoval mi také celkový pohled na život, mohla jsem k němu přistupovat komplexně a ne jen v jednotlivých aspektech, výsledky jsem viděla v řádech týdnů. Technika Energy Streaming navíc umožňovala jít skutečně do hloubky, ke skutečným příčinám. Nešlo tu však jen o překonávání svých osobních omezení. Stejnou důležitost zde má využívat síly podvědomé mysli a svůj život aktivně tvořit.

To mě oslovilo natolik, že jsem u této techniky zůstala a naučila se s ní pracovat. Práce se sebou a druhými mi dává čím dál tím větší smysl, baví a naplňuje mě.

Naše manželství nakonec nevydrželo, ale vážím si jej, já i manžel jsme během něj ušli obrovskou cestu. Vychováváme společně tři dcery (můj nejstarší syn už se osamostatnil) a vycházíme spolu dobře. Občas překvapeně sleduji, jak moc jinou matku má má nejmladší dcera oproti svým starším sourozencům, ten posun je skutečně zásadní.

Až teď mám pocit, že jsem sama sebou. Ze zakřiknuté "šedé myšky" jsem temperamentní a velmi společenskou ženou, která dělá to, co ji naplňuje.

Hledání konkrétních příčin našeho (lidského) chování a rozhodování je pro mě stejně napínavé jako detektivka - nemohu se odtrhnout, dokud je nepochopím a nerozklíčuji. Zároveň nerada "chodím kolem horké kaše." Klienty vedu přímo k příčinám, pomáhám jim najít řešení, ráda je učím způsoby, které jim pomáhají lépe zvládat své životní situace, cítit se v životě šťastně a žít jej tak, jak jim vnitřně vyhovuje. Jejich pozitivní odezva je pro mne nejlepší odměnou, jejich životní posuny mě těší a nabíjejí.